Reference

Reference

„Hlasoznění je pro mě radost ze zpěvu. Radost z vnímání vlastního těla a všech částí, které se nějak podílí na jeho rozezvučení. Vždycky se těším, až si zazpívám a při tom se uvidím s dalšími lidmi, kterým to taky dělá takovou radost. Hlasoznění mě nabíjí pozitivní energii. Bere mi naopak špatnou náladu a splíny. Díky za to!“ Marie

„Hlasoznění je pro mě odpočinek, večer plný otevřených možností, dobrých vibrací, chvíle zklidnění i vzrušení v kruhu žen něžných i silných pod profesionálním a procítěným vedením.“ Monika

„Hlasoznění s Luckou je pro mě kouzelným prostorem, který mě vede k sobě a síle mého hlasu. Jemným vedením opakovaně zjišťovat, že moje hluboko uložená obava z toho, že neumím nijak extra zpívat, se pomalu rozpouští a já mohu skrz různé zvuky objevovat jak sama sebe, tak spojení s druhými skrze hlasové souznění. A někdy si jen tak hrát s tím, co je v daný moment přítomné, vypnout hlavu a nic neřešit.“ Šárka D.

„Zpěv a hlas jsou tak jednoduché a tak silné způsoby, jak se zpřítomnit, uvolnit, vypustit ze sebe potřebné a spojit se s druhými lidmi. A Lucka pro to umí vytvořit bezpečný prostor.“ Eva K.

„Na Hlasoznění sa spojím sama so sebou, so svojím hlasom, v skupine skvelých ľudí. Priestor, ktorý Lucka vytvára, mi dovoľuje sa ponoriť do svojho tela, do rytmiky, do jednotlivých tónov a cvičení. Pod Luckiným vedením dokážeme zaspievať akúkoľvek pieseň. Je to priestor pre skutočné stretnutiaľudí popretkávané hraním sa s hlasom a spievaním. Spievanie je prirodzené. Je to návrat k prirodzenému v nás.“ Lenka V.

„Vám všem bych chtěla jménem celého našeho hospicového kolektivu poděkovat za návštěvu. Dnes od rána slyším velikánské pochvaly a nadšení z vašeho vystoupení, všichni byli a jsou nadšení a rozhodně uvítáme jakoukoliv další spolupráci!
Opravdu nesmírně vám děkuji a přeji krásné vánoční svátky vám všem!“
Iva Valentová – koordinátorka akcí pro hospic Sv. Alžběty v Brně